Hakkımızda

CodeStup Yazılım Hakkımızda
Biz Kimiz ?

Hakkımızda

2018 yılından bu yana Türkiye’de birçok alanda istikrarlı ve müşteri odaklı yolumuza sağlam adımlarla devam ediyoruz. Sektör tecrübemizi; doğru bilgi, doğru analiz, işbirliği ve güven ile harmanlayarak özel yazılım çözümleri, web site, kurumsal web site, E-ticaret ve ihtiyaç odaklı otomasyon alanlarında hizmet vermekteyiz.

CodeStup Yazılım olarak bizler, geçmişten gelen iş tecrübelerimizden faydalanarak çıtamızı hızla yükseltip, gerek bireysel gerek kurumsal uygulamalarda sıra dışı başarılara imza attık.

Müşteri sorunlarına hızlı ve güvenilir çözümler bulmayı kendine misyon edinmiş olan CodeStup Yazılım, sahip olduğu referanslar ve tecrübeler sayesinde müşterilerine daima uygun, güvenilir ve hızlı çözümler sunmayı başarmıştır.

CodeStup Yazılım, ürünlerini ve hizmetlerini istikrar ve kalıcılık ilkeleri ile şekillendirdiği için güvenilir ve sorumluluk sahibi bir ortak olarak tanınır. Sorumluluklarının bilincinde ve ilklerine bağlı çalışarak, müşterileri ile saygı ve güvene dayalı ilişkiler içerisinde olmayı, kaliteli hizmet sunmayı, çağdaş yönetim teknikleriyle müşterilerinin daha karlı olabilmeleri için gerekli teknolojileri müşterilerine sunarak yazılım sektöründe dünya çapında faaliyet gösteren saygın ve yüksek nitelikli bir firma olmayı hedeflemektedir.

Proje Aşamaları

Projeyi Sahipleniyoruz

Müşterilerimiz ile sürekli iletişim halinde kalarak her detaya yenilikçi çözüm önerileri sunuyoruz.

Sürdürebilir Çözümler Üretiyoruz

Planlanan kaynak ve zaman çerçevesinde aldığımız projeyi, işinde uzman ekibimiz ile kısa sürede teslim ediyoruz.

Sürekli Destek Veriyoruz.

Projenin başından sonuna kadar müşterilerimiz ile iletişimde kalarak, taleplerine en uygun ve en hızlı çözümleri üretiyoruz.