E-Ticaret Çözümleri

CodeStup Yazılım

E-Ticaret Çözümleri

Kaçırdım sanmayın, neresinden başlarsanız başlayın mutlaka E-Ticaret'e başlayın!

E-Ticaret yazılımları alanında 5 yılı aşkın tecrübemiz ile dijital mağaza anlamında tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan, en gelişmiş altyapıları, en güncel özellikleri barındıran, başarıda ve büyümede ihtiyacınız olan tüm çözümleri sunan profesyonel e-ticaret siteleri tasarlıyor ve müşterilerimize e-ticaret ile ilgili tüm süreçlerde destek oluyoruz.

E-Ticarete yeni başlıyor ve süreçleri hiç bilmiyor olabilirsiniz, ya da mevcut sitenizde yaşadığınız sorunlar olabilir. Bunları en iyi şekilde dinliyor, anlıyor ve kapsamlı çözümler üretiyoruz.

Eğer sizin de profesyonel bir e-ticaret sitesine ihtiyacınız varsa, yapmanız gereken tek şey, ihtiyaçlarınızı belirlemek ve gerisini alanında uzman web tasarım ve yazılım ekibimize bırakmaktır.

Site Optimizasyonu 01

Site Optimizasyonu

Site Optimizasyonu ile performansınızı arttırın

Trafik Arttırma 02

Trafik Arttırma

Trafik arttırarak daha fazla müşteriye ulaşın.

Dijital Pazarlama 03

Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama çalışmalarıyla müşterilerinizi arttırıyoruz.

E-Ticaret Sitesi Hakkında
Merak Edilen Sorular

E-Ticaret Sitesi Nedir?

E-Ticaret insanların belirli sistemler üzerinden ürün veya hizmet alması ve bunun ödemesini site üzerinden online olarak gerçekleştirilmesidir. İnternette alışveriş yapılan her site E-Ticaret sitesidir.

E-Ticaret Sitesinin Faydaları Nelerdir?

Firmanın internet üzerinden müşterilerine bilgi sunabileceği 7/24 açık bir şubesi oluşur. Elektronik ortamda saniyeler içinde veriler aktarıldığından zamandan tasarruf gerçekleşir. Müşteri için daha fazla ürün seçeneği sunulmaktadır. Sanal mağazanız , maddi yükünüzü azaltılabilir.

CodeStup Web Yazılım CodeStup Web Yazılım
CodeStup Yazılım

E-Ticaret Proje Adımları

 • Müşteriden talebin alınması
 • Hedef analizi, bilgilerin toplanması, alternatif çözüm önerileri
 • Çalışma akış şemasının hazırlanması
 • Teklif hazırlama ve onay alma
 • Proje taslağı oluşturma
 • Kodlama ve tasarım hazırlama
 • İçeriklerin hazırlanması
 • Projenin test edilmesi
 • Hataların çözümü
 • Müşteriden proje onayı alınması
 • Projenin yayınlanması

İnternet kullanımının gün geçtikçe artması ve tüketici alışkanlıklarının online alışveriş yapma yönüne kaymasıyla birlikte e-ticaret siteleri gündeme gelmiştir. Dijital dünyanın en büyük ticaret hacmine sahip olan bu web sitelerin, büyümek ve gelişmek isteyen birçok firma tarafından kullanılması gerekiyor. Tüketici satın alma davranışlarına yönelik yapılan araştırmalarda, tüketicilerin %70’inin istediği ürün veya kampanya olsa dahi kötü web sitelerden alışveriş yapmadığı görülmektedir. Bu nedenle, iyi bir e ticaret sitesi tanıtımı için siteler tasarlanırken, kullanıcı dostu olması önem taşır.