Kurumsal Kimlik

CodeStup Yazılım

Kurumsal Kimlik

Şirketinizin büyüklüğü ya da yapısı ne olursa olsun, mutlaka Kurumsal Kimliğiniz olsun!

Logo-amblem, katalog, broşür, kurumsal evrak vb. tasarımları kurumsal kimlik hizmetlerimizin temelidir. CodeStup olarak, bu hizmetlere ek olarak; interaktif veya masaüstü mecralardaki reklam, reklam bannerları tasarımları, slogan ve fikir üretme konularında da iddialı hizmetler sunmaktayız.

Eğer sizin de profesyonel bir kurumsal kimliğe ihtiyacınız varsa, yapmanız gereken tek şey, ihtiyaçlarınızı belirlemek ve gerisini alanında uzman web tasarım, yazılım ve grafik tasarım ekibimize bırakmaktır.

CodeStup Yazılım olarak sunduğumuz profesyonel Kurumsal Kimlik hizmetimiz ile ilgili Referans projelerimizi inceleyebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz

CodeStup Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik Çalışması Nedir?

Kurumsal kimlik çalışması, şirketinizin interaktif ortamda ve pazarlamada ilk adım tanıtım aracıdır. CodeStup, bu bağlamda kurumsal kimliğe önem veren tüm firmalara ve kurumsal kimlik çalışması yaptırmak isteyen tüm şahıslara uzman kadrosuyla araştırmalar yapıp neler yapılması konusunda yönlendirerek kurumsal kimlik çalışmalarında en uygun fiyatı çıkartmaktadır. Kurumsal kimlik çalışması yapan firmaları çok iyi tespit edip referansları kuvvetli kurumlarla çalışmak en doğru karar olacaktır.

CodeStup Yazılım

Kurumsal Kimlik Neleri Kapsar?

Kartvizit Tasarımı
Antetli Kâğıt
Katalog tasarımı
Basın Bülteni
Ajanda
Billboard
Poster
Banner

Kurumsal Kimlik Hakkında
Merak Edilen Sorular

Kurumsal Kimlik Nedir?

Kurumsal kimlik, pazarlamada (marketing), bir kurumun görünen yüzüne verilen isimdir. Kurumun kendini ifade etme şeklidir. Bu ifade belli sınırları çizilmiş ve genellikle değişmez bir ifadedir. Kurumsal kimlik kurumun imzasıdır ve bu yönüyle değişime kapalıdır. Kurumsal kimlik firma için oluşturduğu imajla, tüketicinin aklına kazınır. Bu yönüyle firmanın reklam yatırımlarının başarılı olmasının sağlayan çalışmalardan biridir.

Kurumsal Kimliğin Önemi Nedir?

İşletmelerin Kurumsal kimliğine uygun bir web tasarım, firmaların imajlarını prestijli bir biçimde yansıtmayı sağlar. Firmalar kurumsal bir web sitesi edinerek internetteki yüzlerini oluşturmakla beraber, kendilerine internet aracılığıyla ulaşmak isteyen müşterilerine kolaylık sağlamış olurlar.