Özel Yazılım

CodeStup Yazılım

Özel Yazılım Nedir ?

Özel Yazılım, firmanın mevcut standartlar dışında kendine özgü ve ihtiyaçları doğrultusunda oluşturmak istediği programların bütünüdür. Başka bir deyişle müşterinin yazılıma değil, yazılımın müşteriye uyarlanmasıdır. Özel yazılım, standart ve işletmelere özel yazılımlar olmak üzere iki genel kategoriye ayrılırlar. Ancak her işletmenin hem farklı iş yapış şekilleri hem de farklı kültürleri bulunması sebebiyle, işletmelerin ortak özellikleri baz alınarak hazırlanan standart yazılımlar problemleri çözmede yüzeysel çözümler sunmaktan öteye gidemezler. Bu nedenle dünya üzerinde uluslararası ve yerel işletmeler özel yazılım avantajlarını kullanıp rakiplerinden farklılaşarak karlılıklarını artırırlar.

CodeStup Yazılım

Özel Yazılım Avantajları Nelerdir?

Giderek büyüyen teknoloji dünyasında iş gücünden tasarruf etmeniz ve daha verimli bir çalışma ortamının oluşmasını sağlamak artık çok kolay. Özel yazılımlar sayesinde düşündüğünüzden çok kısa bir sürede hem üst segmentte size özel yazılımların oluşmasına hem de yüksek verimde çalışmaya zemin hazırlayacak bir sistemden bahsedebiliriz.

İş dünyasında özel yazılım kelimesinin yaygınlaştığı bu dönemde CodeStup Yazılım ailesi olarak kurumlara tam verimlilik ve kullanılabilirlik sağlayan özel yazılım çözümleri üretiyoruz. Uzman ekibimiz sayesinde iş gücü maliyetlerinizi düşürürken kurum içi verimliliğinizi yükseltiyoruz. Ürettiğimiz küçük, orta veya büyük ölçekli özel yazılımlar sayesinde işinizi daha da kolaylaştırarak sizi daha ileriye taşıyoruz.

CodeStup Yazılım

Özel Yazılım Geliştirme İçin Neden CodeStup Yazılım?

CodeStup Özel Yazılım
CodeStup Özel Yazılım
Analiz

Deneyimli ekibimizin analizleri ile başladığımız süreçte, şirketinizi tanıyarak, şirketinizin ihtiyaçlarını anlayarak, ne tür bir yazılıma ihtiyaç duyulduğuna karar veriyoruz.

CodeStup Özel Yazılım
CodeStup Özel Yazılım
Planlama

Özel Yazılım Geliştirme de detaylı analizlerimiz sonucunda elde edilen veriler doğrultusunda, proje sürecini tasarlayıp hangi aşamalardan geçeceğimizi belirliyoruz.

CodeStup Özel Yazılım
CodeStup Özel Yazılım
Özel Yazılım Geliştirme

Planlanmış sürece uygun bir şekilde devam etmesine özen gösterdiğimiz yazılımı geliştirme aşamasında, belirlenen dönemlerde projenin testlerini gerçekleştirerek sonuçları sizlerle paylaşıyoruz.

CodeStup Özel Yazılım
CodeStup Özel Yazılım
Test

Özel Yazılım Geliştirme süreci ardından, ekibimizin gerçekleştirmiş olduğu testlerin tamamlanması ile projenin işletmeniz tarafından gerçek bir ortamda kabul testi aşamasına geçiyoruz.

CodeStup Özel Yazılım

Yazılım Geliştirme Aşamaları

Başarılı bir yazılım geliştirme süreci için her aşamanın ayrıntılı bir şekilde planlanması, süreçlerin sağlıklı bir şekilde yönetilmesi sağlanmalıdır.

Adım

1.

Planlama

Kullanıcı istekleri dikkate alınarak proje ihtiyaçları belirlenir.

Adım

2.

Analiz

Geliştirilecek olan yazılım ürününden tam olarak ne istendiği belirlenir.

Adım

3.

Tasarım

Belirlenen istekler çerçevesinde yazılım sisteminin temel yapısının oluşturulmasıdır.

Adım

4.

Kodlama

Analiz ve tasarımı yapılan projenin programlama aşamasıdır.

Adım

5.

Test & Entegrasyon

Tüm test aşamaları tamamlandıktan sonra ürün müşteriye teslim edilir.